Drukuj
PDF

Najczęściej zadawane pytania

 • Co się dzieje w przypadku utraty zasięgu sieci GSM?
  Odp. Urządzenie AWIA LC jest wyposażone w kartę pamięci, która magazynuje rekordy i przesyła je do centrum nadzoru po odzyskaniu zasięgu sieci GSM.

 • Ile kosztuje instalacja takiego systemu?
  Odp. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę ilość pojazdów oraz ich konfigurację (sondy, przepływomierze).

 • Jaka jest dokładność pomiaru sondy poziomu paliwa?
  Odp. Sondy pozwalają na precyzyjny pomiar ilości paliwa w zbiorniku z dokładnością do 1%.

 • Jaka jest dokładność pomiaru paliwa w baku o niestandardowych wymiarach?
  Odp. Sondy są kalibrowane indywidualnie po instalacji w zbiorniku, co eliminuje możliwość wystąpienia błędnych pomiarów.

 • Co zawiera koszt miesięcznego abonamentu?
  Odp. Koszt abonamentu zawiera dostęp do aplikacji oraz transmisję danych. Klient nie ponosi dodatkowych opłat związanych z utrzymaniem serwerów – wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane są na serwerach Ente Sp. z o.o.

 • Jaka jest dokładność wyświetlanej pozycji obiektu?
  Odp. Dokładność odpowiada standardom: 2,5m CEP; 5m SEP.

 • Co się dzieje w przypadku utraty zasilania?
  Odp. Urządzenie AWIA LC jest wyposażone w akumulator zasilania awaryjnego, który pozwala na bezawaryjną pracę systemu przez wiele godzin po utracie źródła zasilania. Dodatkowo system informuje użytkownika o utracie zasilania zewnętrznego, co pozwala na szybką interwencję w przypadku takiego zajścia.

 • Co w przypadku awarii systemu?
  Odp. Dysponujemy 24 godzinnym serwisem, dzięki czemu po otrzymaniu informacji o awarii, wysyłana jest grupa serwisowa w celu usunięcia usterki.

 • Jakie korzyści przynosi instalacja systemu do monitorowania pojazdów?
  Wdrożenie systemu redukuje koszty utrzymania floty poprzez ciągłą kontrolę zużycia paliwa oraz nieprawidłowych czynności wykonywanych na pojazdach (monitorowanie poza eksploatacyjnych ubytków paliwa, kontrola obrotów silnika, prędkości chwilowej, bieżące monitorowanie położenia pojazdu oraz analiza historyczna przebytych tras i postojów).
Awia kontakt

Kontakt

Napisz do nas
Awia wygląd aplikacji

Wygląd aplikacji

Zobacz jak wygląda aplikacja
Awia pytania

Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej